Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Jest to propozycja dla osób, które chcą cieszyć się głębokim kolorem i wysokim połyskiem przez 14 dni! Aplikacja lakieru hybrydowego trwa tyle samo, co malowanie klasycznym lakierem, efekt jest równie naturalny. Poprzez tę metodę możemy wzmocnić swoje paznokcie, ponieważ lakier hybrydowy jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz rozdwajanie czy łamanie paznokci. . Zabieg wykonuje się przy użyciu lampy UV.
Po wykonaniu manicure klasycznego odtłuszczamy płytkę paznokcia, aby zwiększyć przyczepność nakładanych produktów. Następnie nakładamy bazę, którą utwardzamy w lampie UV 10 sekund. Kolejne dwie warstwy – kolorowego lakieru utwardzamy kolejno po 2 minuty w lampie. Na zakończenie tej procedury nakładamy przezroczysty top coat, który również utwardzamy przez 2 minuty. Przemywamy paznokcie cleanerem, usuwając tym samym lepką warstwę dyspersyjną. Wmasowujemy w paznokcie oliwkę regenerującą oraz nawilżamy skórę dłoni specjalistycznym kremem.

Przedłużanie Paznokci - metoda żelowa

 W przypadku tej metody również mamy do wyboru tipsy lub szablony. Przed ich nałożeniem należy dokładnie oczyścić płytkę, wygładzić i wysuszyć. Potem należy ją delikatnie spiłować. Zarówno na tipsy, jak i na szablony nakłada się żel, który utwardza się w  lampie UV. Żel jest bezzapachowy, ma dobrą przyczepność, jest odporny na ścieranie i  jest mało inwazyjny.
 
 Następnie paznokciom nadawany jest pożądany przez klientkę kształt. Wykonujemy zarówno paznokcie o kształcie kwadratowym, lubiane przez wiele kobiet migdałki, jak i coraz bardziej popularne szpice.  Nowe paznokcie żelowe pokrywamy  lakierem hybrydowym, wzorkami lub zdobieniami .