Przekuwanie uszu

Zapraszam na bezobelsny i bezpieczny zabieg przekłuwania uszu u osób dorosłych i dzieci najnowszą metodą firmy STUDEX

 System 75 oferuje znacznie więcej zalet niż inne dostępne aparaty do przekłuwania uszu. jako łatwy w użyciu, wykorzystujący jednorazowe wkłady do przekłuwania uszu, spełnia oczekiwania wymagających klientów.

   Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego pistoletu ułatwiającego symetryczne przekłucie uszu oraz sterylnych kolczyków do przekłuwania uszu firmy STUDEX.
Każdy kolczyk z zapinką jest pakowany w swoje własne, sterylne, przeźroczyste pudełko (blister). Wkład z kolczykiem jest tak skonstruowany, aby automatycznie założyć zapinkę na kolczyk, pozostawiając optymalną odległość pomiędzy skórą a kolczykiem i zapinką, zarówno z przodu jak i z tyłu płatka ucha. Ta przestrzeń jest szczególnie ważna dla właściwego przemywania i gojenia ucha.
Wykorzystane do zabiegu kolczyki wykonane są ze stali chirurgicznej, nie wywołują reakcji alergicznych są bezpieczne i przyjazne dla organizmu. Kolczyki po wygojeniu płatka ucha można wymienić na inne. Posiadamy duży wybór kolczyków , które wybiera klient według swojego upodobania.