Zabiegi na rzęsy

Lifting rzęs

to zabieg, dzięki któremu naturalne rzęsy są wydłużone, podniesione, zagęszczone i bardziej podkręcone. Choć nie jest on skomplikowany, jego rezultaty są naprawdę olśniewające. Lifting rzęs sprawia, że rzęsy wyglądają zachwycająco, ale jednocześnie naturalnie.
Lifting rzęs to profesjonalny zabieg kosmetyczny wykonywany w salonie, który polega na delikatnym uniesieniu, pogrubieniu i podkręceniu naturalnych rzęs. Efekt jest widoczny i w zależności od cyklu wymiany rzęs utrzymuje się około 6-8 tygodni, jest bezbolesny.
 

Po zabiegu aplikacji rzęs klientka musi pamiętać o: 

  •  przez 24h po aplikacji nie moczyć rzęs, unikać gorących kąpieli oraz korzystania z sauny,
  • nie używać tłustych kosmetyków w okolicy rzęs,
  • nie używać zalotki do rzęs,
  • do demakijażu oczu używać płatków bezwłókienkowych dzięki temu przedłuży się ich żywotność,
  • makijaż oczu zmywamy delikatnie – rzęsy nie lubią zbyt mocnego pocierania, przeczesuj je codziennie szczoteczką, którą dostaniesz od stylistki.

Przedłużanie rzęs 1.1, 2.1, 3.1

Kilka słów o zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs. Każda z nas marzy o tym, by codziennie mieć wątkowe spojrzenie. Kiedyś było to możliwe jedynie przy pomocy rzęs na pasku. Jest to bezpieczny i bezinwazyjny zabieg, mogą korzystać z niego nawet kobiety w ciąży. Aplikacja trwa zwykle od 1,5 do 2 godzin w zależności od metody. Zabieg jest wykonywany w pozycji leżącej, wygodnej dla klientki. Do każdej osoby dobieramy odpowiednią długość, grubość oraz skręt rzęs. Założone rzęsy są bardzo lekkie i nie powodują uczucia dyskomfortu. Żeby utrzymać efekt olśniewającego spojrzenia należy uzupełniać rzęsy co 3 do max. 4 tygodni.  Przyjętych jest kilka metod przedłużania rzęs:

  • Metoda 1:1 polega na aplikowaniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej. Jest ona pierwsza jaka powstała, daje bardzo naturalny efekt, który podkreśla delikatnie linie oka. Metodę tą dedykuje się dla Pań które lubią skromne, ale lekko podkreślone oko.
  • Metoda 2-3D – do jednej naturalnej rzęsy klientki przyklejane są 2 lub 3 sztuczne rzęsy. Dzięki temu zagęścimy nawet bardzo rzadkie rzęsy. Efekt ten jest bardziej widoczny niż przy metodzie 1;1.